تماس با ما

معرفی شوراها

 

پایگاه های مرتبط

پنجمین نشست شورای اسلامی اقبالیه

پنجمین  نشست رسمی شورای اسلامی شهر اقبالیه با حضور تمام اعضا به ریاست علی بیگدلی روزچهارشنبه در صحن علنی دفتر این شورا برگزار شد.

به گزارش دفتر خبری شهر اقبالیه، در آغاز پنجمین جلسه‌ی رسمی اعضای شورا، ضمن تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم ، رئیس شورا ولادت امام علی النقی (ع) را به اعضای حاضر درجلسه تبریک گفت. در ادامه پس از بررسی نامه های مردمی و اداری و لوایح علاوه بر بررسی مشکلات ورزشکاران و قهرمانان، مشکلات اتوبوس های سازمان حمل و نقل نیز از جوانب مختلف مورد بررسی قرار گرفت. خانم دکتر لشگری مسئول داروخانه شبانه روزی اقبالیه، توضیحاتی را در خصوص مشکلات درمانگاه شبانه روزی بیان کرد وی همچنین در ادامه گفت: در صورت جذب اعتبار تا دو ماه آینده درمانگاه جدیدالاحداث به بهره برداری می رسد. در این جلسه مقرر شد که به منظور تامین آرامش شهروندان، موضوع انتقال ضایعاتی های خیابان ابوترابیبه بیرون از شهر مورد پیگیری قرار بگیرد.آقای بهاری مسئول موسسه قرآنی مدینه الرسول (ص) که از دیگر مهمانان جلسه بود توضیحات خود را درخصوص مشکلات و راهکارهای عملکرد بهتر این موسسه به صحن شورا ارائه داد.

در پایان این جلسه اعضای شورا برای بازدید به سطح شهر رفتند. خیابان ولی عصر، پارک محله ای، خیابان ابوترابی و بازیگاه سرپوشیده از مناطقی است که مورد بازدید اعضای شورا قرار گرفت. 

کد: 15

 

اضافه کردن نظر


ارتباط پیامکی

آماربازدید کنندگان

نظر سنجی

25 اذر گرامی باد

25آذرسالروز سفر پربرکت مقام معظم رهبری به استان قزوین گرامی باد

 

.:سامانه پیام کوتاه رجعت:.